logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest Śr 17 paź, 2018 06:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: O naprawie forum arcus
PostNapisane: Wt 13 gru, 2016 20:02 
Jakich dziesiątki? W Początkujących jest 17 stron po 25 tematów na stronie, nawet nie 500 tematów. To się po tytułach w kilka minut przelatuje.

PostNapisane: Wt 13 gru, 2016 20:34 

Wiesz wydaję mi się, że lepsza moja wizja forum niż żadna.Jakoś owe ,, podwórko" przypada do gustu tylko osobom,którę je tworzyły.W takim razie było sobie założyć kółko zaonteresowań na kilka osób a nie forum.Ja nikogo do niczego nie zmuszę. ,,Konia do wodopoju zaprowadzisz ale nie zmusisz go żeby pił"Jak ktoś chce zagladać na forum to po co mu to utrudniać?To podstawowy błąd zamykać się na innych użytkowników bo niektórzy się przyzwyczaili do systemu ktory nie sprzyja nowym członkom forum.To może zamknijmy je bo już mamy pewną grupę ludzi a inni i tak tu nie przyjdą.Po pierwsze:nie tak działa forum, Po drugie:z takim podejściem nic nikt nie osiągnie.Dobrze wam z tym, że tyle tu ludzi jest i wprowadzają taką aktywność? Skoro tak to zamknijcie możliwość dołączenia tutaj.Chcę to zmienić.Co do reszty:Będę konsekwętnie robił porządek a posty w stylu:Poszukaj na forum(gdzie tu konkrety? To właśnie zaśmiecanie wątków)będą konsekwentnię usuwane a autorzy tych ,,precyzyjnych wskazówek" z czasem nadużywania tej formułki będą otrzymywać bana.Jeśli chodzi o tarowisko:przedmioty dawno SPRZEDANE wiszą w wątkach jakby oferty ich sprzedaźy były nadal aktualne.Tak nie jest i te oferty mieszają się z innymi.Czy to jest porządek? W kwestii epoksydów pisałem:nikomu nie bronię zaczynać z wysokiego C.Przyjmijmy jednak, że początkujący to początkujący.Ktoś kto ma na start wyższe ambicje niech się wypowiada w wątkach dla bardziej doświadczonych:ma wtedy dodatkową szansę iż otrzyma pełną, zgodną,prawdą oraz wyczerpującą odpowiedź.Oczywiście można przelecieć te wątki w kilka minut ale pytanie czy na tyle precyzyjnie żeby wiedzieć to co chcę się wiedzieć? (Proszę nie łapać mnie za słowa o ilosci tych wątków i potrzebie ich segregacjii mówię przez pryzmat precyzyjnego ich przeglądania a nie na zasadzie:mało jest to se przeleć je w 5 minut, a jak masz czas to szukaj se cały dzień tego co naprawdę Cię interesuję.Co do wieku pisałem swoje zdanie-dalej mam te same.Cream też się o tym wypowiedział. A czy moderatorzy jak i inni są niewidomi, że za każdym razem trzeba ich na wszystko naprowadzać? Większość problemów jest bardzo rażąca i wątpię, iż nikt nie zwrócił z modów i reszty kadry na to uwagi.Po prostu im się nie chce i tyle.Pozatym przez ,,porządek" tu panujący -w postach, wątkach) ktory sami utworzyli sprawia, że gubią się co, gdzie, jak.Inaczej jak juz wspominałem nie było by problemów, które naprawdę nie wymagają zglaszania bo są oczywiste.To tylko i wyłącznie wina moderatorów jak i adminów że coś zaczyna gnić i gnije dalej.Obowiązki moderatora znam i jak coś zostaną mi przedatawione-wiadomo.PS Wypraszam sobię wmawiać, że kogoś obrażam.Skoro tak uważasz podaj konkrety.Piszę argumenty oraz postawy osób gdzie nikogo nie mieszam z błotem.Powyższy post adresuję do Lilitha (i tradycyjnie wszystkich zainteresowanych problemami i ich rozwiązaniem, w moch postach odnoszę się do kontrargumentów innych) Sytuacja na innych forach mnie nie interesuję.Może w ogóle nic nie róbmy bo u innych jest podobna sytuacja.Czyli Mariusz mam rozumieć to na zasadzie: gdzieś na świecie kradną to my też zacznijmy bo po co uczciwie pracować?Informacja do Creama:zgłaszam kandydaturę na moderatora żeby nie było wątpliwości czy wprost to powiedziałem.

PostNapisane: Wt 13 gru, 2016 21:18 

Mam prośbę do nowych/nie tylko do młodych gdyż wiek ma mniejsze znaczenie/..., trochę pokory...
Powiem ze swojego doświadczenia że zanim na tym forum napisałem pierwszy post najpierw przeczytałem ze zrozumieniem całe zasoby tego forum - trwało to blisko rok...

Chcecie się uczyć, zróbcie foto relacje z budowy własnego łuku opiszcie co i jak, zapewniam że znajdą się tacy którzy wskażą błędy i pokierują dalszą pracą. Podzielcie się efektami swojej pracy a nie tylko wymagajcie bezinteresownej pomocy.

Piszecie że w postach "burdel" a według mnie... nudaaaaaa..., ile razy można wyjaśniać każdemu nowemu wciąż te same kwestie. Nie dziw że "starzy" dostają głupawki i piszą często nie na temat..., ale to zachowanie podtrzymywało to forum przez dłuższy okres czasu... To że "starzy" nie uczestniczą w życiu forum wcale nie oznacza wcale że go nie czytają. Znajdźcie temat który nie był jeszcze wałkowany a zaraz wpadną dyskutanci... :)

Są chętni, to dać się im wykazać...

PostNapisane: Wt 13 gru, 2016 22:14 
Wiesz Michelord może i Twoja wizja forum jest lepsza ale pisząc, że jako moderator bedziesz tworzył działy i przenosił posty dostaję lekkiego wqrwa na brak podstawowej wiedzy z zasad działania for internetowych jaką sobą reprezentujesz. Otóż jako moderator nie stworzysz niczego zwłaszcza działu bo nie będziesz miał do tego upoważnień. Tworzenie działów jest administratora robotą i bez niego nic nie zrobisz. Jak mu nie wyjasnisz jak to ma wyglądać to on palcem nie kiwnie w tym kierunku.
Normalną rzeczą jest, że funkcje moderatorów dostają ludzie pomocni, pogodni, posiadający wiedzę i potrafiący się nią dzielić. Z biegiem czasu takiego się zauważa i składa mu propozycję objęcia funkcji. Pieniacze i porywcze młokosy dostają rangę w różowe kolorki i muszą chwil kilka posiedzieć cichutko żeby się uspokoić.
Tak jest na innych forach gdzie funkcjonuje jako user i jako admin.

Także zanim następnym razem napiszesz coś o czym nie masz bladego pojęcia zacznij to słowami
- wydaje mi się;
- myślę, że;
- chciałbym;
Bo późniejsze wyjaśnienia o nie pełnionych takich funkcjach wyglądają jak próba zatarcia złego wrażenia.

PostNapisane: Wt 13 gru, 2016 23:28 

[Treść post usunięta, zgodnie z zapowiedzią - StefanMewa]

Ostatnio edytowano Śr 14 gru, 2016 23:45 przez StefanMewa, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 13 gru, 2016 23:38 
SPONSOR

No nie wiem jakie Tu ma uprawnienia moderator... zawsze zdawalo mi się źe w pewien sposób nadzoruje prowadzoną dyskusje i ew przenosi posty w odpowiednie miejsca. Ludziom o dziwnych zachowa iach daje ostrzeżenia i ew banany.
Z tego co widzę to panie dzieju zrobisz porządek jak PIS w tym zrujnowanym kraju. Pewnie przyjdą i tu i tu następni i posprzątają z czasem ale to zajmie w pyte a ja mlodszy już nie będe.
Jednakże jeśli taka wola gawiedzi to dajcie sie wykazać... jasne. Tylko potem nie płaczcie że forum zdechło zupełnie. Jakieś kontakty złapałem i gdzie indziej z osobami z którymi warto pogadać czy się spotkać można. Także śmiało zatem granatem zamiast banana.

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 01:19 

Michelord napisał(a):
Wiesz wydaję mi się, że lepsza moja wizja forum niż żadna.Jakoś owe ,, podwórko" przupada tylko osobom,którę je tworzyły.

Jako kandydat na moderatora pisz tak, zeby dalo sie zrozumiec Twoja wypowiedz.
Nie znam slowa "przupada". W slowniku tez go nie znalazlam... A co do wizji, to kazdy ma wlasna, wiec nie obrazaj nikogo nazywajac jego wizje "zadna".

Michelord napisał(a):
Jeśli chodzi o tarowisko:przedmioty dawno SPRZEDANE wiszą w wątkach jakby oferty ich sprzedaźy były nadal aktualne.Tak nie jest i te oferty mieszają się z innymi.Czy to jest porządek?

To jest informacja o doswiadczeniu sprzedajacego. I to jest WAZNA informacja! Jesli w tych ofertach dodatkowo sa fotki (a zazwyczaj sa) to jest to kopalnia wzorow. Zawsze mozna skontaktowac sie z tworca prywatnie i poprosic o egzemplarz podobny do tego sprzedanego.

Michelord napisał(a):
W kwestii epoksydów pisałem:nikomu noe bronię zaczynać z wysokiego C.Przyjmijmy jednak, że początkujący to początkujący.Ktoś kto ma na start wyższe ambicje niech się wypowiada w wątkach dla bardziej doświadczonych:ma wtedy dodatkową szansę iż otrzyma pełną, zgodną,prawdą oraz wyczerpującą odpowiedź.

Czy sugerujesz, ze poczatkujacym mozna odpowiadac "cokolwiek na odczepnego"? Albo, co gorsza, niezgodnego z prawda? :shock: :shock: :shock:

Michelord napisał(a):
Co do wieku pisałem swoje zdanie-dalej mam te same.Cream też się o tym wypowiedział.

Wiek nie jest przeszkoda, o ile ktos ma juz tyle lat, zeby nie potrzebowac pisemnej zgody rodzicow, kiedy chce pojechac na szkolna wycieczke. Wybacz, ale Twoj wiek nie pozwala Ci jeszcze samemu o sobie decydowac...
I nie tylko wiek sie liczy. Wazny jest staz na forum, a Ty jestes tu niecale pol roku...

Michelord napisał(a):
A czy moderatorzy jak i inni są niewidomi, że za każdym razem trzeba ich na wszystko naprowadzać? Większość problemów jest bardzo rażąca i wątpię, iż nikt nie zwrócił z modów i reszty kadry na to uwagi.Po prostu im się nie chce i tyle.Pozatym przez ,,porządek" tu panujący -w postach, wątkach) ktory sami utworzyli sprawia, że gubią się co, gdzie, jak.Inaczej jak juz wspominałem nie było by problemów, które naprawdę nie wymagają zglaszania bo są oczywiste.To tylko i wyłącznie ich wina, że coś zaczyna gnić i gni dalej.PSWypraszam sobię wmawiać, że obrażam.Skoro tak uważasz podaj konkrety.Piszę argumenty oraz postawy osób gdzie nikogo nie mieszam z błotem.

Po pierwsze: pisz prawidlowo po polsku.
Po drugie: nie szukaj problemow gdzie ich nie ma. To jest jedno z najbardziej uporzadkowanych forow, jakie czytalam. Nie pomyslales, ze jesli inni nie zglaszaja niczego moderatorom, to pewnie uwazaja, ze tak jest dobrze i tylko Wam dwom cos sie nie podoba?
Po trzecie: nie trzeba nikogo mieszac z blotem zeby go obrazic. Zarzut ignorancji lub lenistwa, jesli nie jest zgodny z prawda tez jest obrazajacy, a to wlasnie wynika z Twoich slow: "Po prostu im się nie chce i tyle." i "To tylko i wyłącznie ich wina, że coś zaczyna gnić i gni dalej." Czy wiesz ile czasu dziennie poswieca moderator na opieke nad forum i co robi? Wiesz?

Michelord napisał(a):
Powyższy post adresuję do Lilitha

Jesli juz zglaszasz swoja kandydature na moderatora to przynajmniej nie kompromituj sie pokazujac, ze nie wiesz nawet z kim rozmawiasz. :roll: I zapamietaj, ze w jezyku polskim obce imiona zenskie konczace sie na "th" sa nieodmienne.

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 01:23 
@stefanmewa
Też o tym wspominałem gdzieś wcześniej. Zwyczajnie się nie chce przedzierać przez ten gąszcz.

@Mariusz
Niezależnie od skryptu forum moderator ma podobne funkcje w zależności od poziomu ale ogólnie jest to sekcja nadzorująco-sprzatająca. Może przenieść post, skasować post, zablokować post przed edycją, to samo dotyczy całych tematów i do tego może temat podzielić, przyznawanie ostrzeżeń jest zarezerwowane chyba dla Global Moda, nie pamiętam za dobrze.

Jak będę na siłach to po powrocie z pracy jeszcze coś skrobnę, drażni mnie pisanie na telefonie.
EDIT
Nic nie napisze padam na ryjek, za 4.5 h pobudka

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 08:49 

Po przeczytaniu wszystkich nowych postów powiem krótko: Nie. Nie nadajecie się.

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 10:51 

Piszę z telefonu a to upierdliwę.Będę zwracał naprawdę większą uwagę i wyodrębniał argumenty.

*Nikogo nie obrażam tylko nazywam rzeczy po imieniu np.jak ktoś ma słabą wizję to nie ma dla mnie żadnej

*Przepraszam za niewiedzę.Małe sproatowanie:Nawet jak nie będę mógł tworzyć nowych działów to poprzez współpracę z administratorem one powstaną.Więc to ja wykazuje inicjatywę-administrator zatwierdza, nadzoruję.

*Przedmioty SPRZEDANE wiszą w wątkach z aktualnymi ofertami.Po co w takim razie archiwum?

*W wątkach dla bardziej doświadczonych większą szansa, że otrzymasz wyczerpująca odpowiedź.Po co mieszać nowym w głowach?

*W dlaszym ciągu wiek ani staż nie jest dla mnie wyznacznikiem. ,,Ja tu tylko sprzątam,,-doświadczenie zdobywam pomału.

*Nie szukam problemów gdzie ich nie ma.ONE SĄ jak widać po wypowiedziach innych. Gdyby nie było czy wypowiadałbym się tutaj?

*Nie wiem ile czasu poświęca moderator na forum-ja czasem dysponuję i będę go wykorzystywał co zaowocuje.Nie raz zgłaszałem rzeczy,o których tutaj mówię-bez skutku.Z rzesztą wątpię, iż nikt nie zgłaszał tak oczywistych problemów.

*Nie piszę nic nie zgodnego z prawdą więc nikogo nie obrażam.

*Co do ,, th" Dziękuję zapamiętam to.

*Poza tym popatrz sobie na tagkiego Mariusza oraz Sebastiana z ich złośliwością w stosunku do Waćpana Huberta-Mariusz tutaj nawet piszę ,,Hubercik".Moja osoba została również obrażona przez Mariusza: ,,NOB".Pisac prawdę a domysły w postaci,, jestesmy gwoździem do trumny"to różnica.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 12:11 
Jako ten który Twoim zdaniem nie czyta ze zrozumieniem odniosę się do całości którą tu napisałeś i postaram się to zrobić z minimalną ilością retoryki godzącej w Twe dobre imię.

Swoją odezwą czy tam manifestem (my lud arcusowy zatroskany o przyszłość naszom) z tytułowego postu ustawiłeś siebie i innych zatrwożonych przyszłością forum po jednej stronie problemu a administrację i moderację forum po drugiej stronie (,pomimo że nie jestem jedyną osobą,kórej obecny model naszej społeczności jak i sprawowania władzy nie odpowiada.) i jesteś mocno zdziwiony, że jesteśmy tu gdzie tu gdzie nas postawiłeś.
Niestety ale szantaż emocjonalny nie zadziałał, zarząd forum nie chciał bezmyślnie wskoczyć do szeregu obok Ciebie i wyszło to co wyszło. Ty nie chcesz współpracy bo postawiłeś się po przeciwnej stronie konfliktu, Ty chcesz rządzić i mówić co i jak ma być zrobione.

Jakbyś nie za bardzo zrozumiał powyższe wyjaśnienie to tu poniżej to taka uproszczona życiowa wersja jak ja to widzę.
Przyszedł człek do domostwa mego w gości i mówi mi że mam bajzel. Na moje delikatne sugestie o niestosowności trwa w swoim twierdzeniu oznajmiając mi jako gospodarzowi, że moi domownicy to brudasy, że sam mi nasrał do szafy ale jak mu na to pozwolę to on to wszystko wywali i będzie lepiej posprzątane niż robili to wcześniejsi gospodarze mojego domu i jego pomocnicy jak również lepiej niż było to za moich porządków domowych robione. Sam oceń jak długo tolerowałbyś gościa który będąc u Ciebie w gościach wytykałby Tobie Twoje błędy w prowadzeniu domu i rodziny. Wcieliłeś się w rolę ordynarnego, bezczelnego chamszczela krytykującego porządki jakie są od początku istnienia forum. Sam ciężko zapracowałeś na traktowanie Cię z buta.

A pomyśleć, że wystarczyło napisać 60 wyrazów i sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej.
Byłoby widać, że pisał ktoś rozgarnięty i ogarnięty i szanujący swojego rozmówcę.
Spoiler:

Ostatnio edytowano Śr 14 gru, 2016 14:29 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 13:12 
SPONSOR

Odniosę się tylko do moich złośliwości.
Tak, jestem podłym padalcem i dopóki nie nazwę cię ...@$%$#$^%$&*^^%... lub tym podobne w ramach przyjętych norm złośliwości te są poprawną forma wypowiedzi i świadczą jedynie o moim kolorowym charakterze.
Cóż powinienem napisać "new or beginner" ? Bo to kiedyś znaczyło ale jakieś matoły używają teraz zamiast "Knob" co znaczy ..uj.
Może NooB bardziej cie rajcuje. Jakby nie było, mało wiesz, jeszcze mniej umiesz, a na innych plujesz...
Jeszcze jedno Waćpanem był naprawdę mój pra pra pra ... dziadek ze strony matki. Hubercikowi najpierw to muszą tu i tam wyrosnąć włoski i powinien posiadać ziemię, nawet niewielki własny kawałek, mieć pochodzenie jakkolwiek szlacheckie, by być "waćpan". No chyba ze kpi od razu z siebie samego. To kpiny innych dziwić nie powinny.
A żeby nie było offtopa:
IMHO to Ty raczej możesz popiep...ć niż polepszyć.
Masz krótko i zwięźle.

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 17:22 

Wypraszam sobie pisanie, że na kogoś pluję oraz jestem ordynarny.Ja mieszczę się w normach.Skoro nie to dlaczego Mariuszowi nikt nie piszę, że jest ,,cham"? Porównajcie sobie stopień mojego wątpliwego ,,hamstwa" z postawą Mariusza.Co innego powiedzieć, że palcem w bucie nie kiwniesz a co innego, że jesteś ,,NOB".Skończmy proszę ze zwrotami typu:stosujesz szantarz emocjonalny.To tylko pokazuje bujność waszej wyobraźni i znikome zdolności kojarzenia faktów. (argument *1, *2)

*Nie raz zgłaszałem posty typu
,,offtopic" bez skutecznie niestety

*Jeśli ktoś nie widzi oczywistych problemów nawet po ich ukazaniu (zgłaszanie postów) to nie widzę możliwości współpracy z takimi osobami.

*Sebastian nie sugeruj historyjką z gospodarzem, iż jestem tym gościem co wytyka błędy, których nie ma.Mam dość pisania kolejny raz o problemach które nie są tylko moimi wymysłami gdyż wtedy wracamy do punktu wyjścia.
Twój punkt widzenie jest na zasadzie takiej (to wynika z tego co piszesz):
Wpadam komuś do domu mówię, że dzieci ma niedożywione(taka prawda),tak nie powinno być a on mi odpowiada:
-Ale jak to? Nie ma żadnego problemu.Nie wymyślaj ( o tym niedożywieniu jego dzieci mówili mu to już nie raz inni jego goście)

Inni co podzielali moje zdanie jak już mówiłeś nie ma ich tutaj od dawna (na forum) bo nie mogli zrozumieć jak oczywiste sprawy oraz kwestię z nich wynikające nawet po zgłoszeniu nie są korygowane.
W kwestii polityki się nie wypowiadam-takie mam zasady.

*Oceniacie mnie z góry w postach choć tak na prawdę wiecie, że mam rację oraz zapał żeby zmienić to forum.
Dajcie mi szansę,powiedzcie jak to się robi (informatyka)
Nie napisałem,że jestem laikiem ale i tak nie mówcie mi co i jak robi moderator bo sobie poradzę. Widzę, iż robicie wszystko żebym tej funkcji nie objął co więcej myślę, źe nie powiecie mi jak działać na forum w zakresie informatyki z dwóch powodów:
-Nie chcecie żebym pełnił tę funkcję więc im mniej wiem tym lepiej
-Jak dostanę moda będzecie mieli satysfakcję iż nie umiem od strony mechanicznej forum prowadzić (mam pomysły-przenieść post a nie wiem jak się za to zabrać od wyżej wymienionej strony informatycznej)

PS Lubię komputery i szybko się uczę.

Uważam, że od strony informatycznej po przekazaniu mi wiedzy w tym zakresie ,,ogarnę to".

Naprawdę nie traktujcie mnie jak wroga.Chce dobra forum i przykro mi,że muszę wytaczać takie argumenty, które wskazują na nie wypełnienie przez osoby z rangami (mod, admin) swojej funkcji.
Ale taka jest prawda.

Cream otwarcie przyznał iż z wielu względów sobie nie radzi w pełnieniu swojej funkcji.
Natomiast moderatorzy którzy sprawiają, że ,,jest jak jest" nadal mydlą wszystkim oczy sądząc, że użytkownicy w tym ja wymyślają sobie problemy, których nie ma-więc nic nie robią w kierunku zmian.

Piszę lekko niechlujnie
(tel.przenosi wyrazy w inne linijki)
ale tylko po to aby nie zostać pogrzebany pod stertą oszczerstw i łgarstwa.
Nic Sebastian nie pomijam milczeniem skończ mnie oczerniać!!!Zajrzyjcie na minichat i zobaczcie jakie tam piszę na mnie i Huberta rzeczy...Jak taka osoba może coś reprezentować?!
Chyba nie jestes w stanie Sebastian zrozumieć moich odpowiedzi na twoje kontrargumenty które nie raz Ci w poprzednich postach przedstawiłem.

Ostatnio edytowano Śr 14 gru, 2016 18:50 przez Michelord, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 17:44 

Kończcie to.

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 17:49 

Jeśli uczestniczysz w dyskusji to przedstaw Proszę swoje argumenty. Nie jesteś tu szefem, że powiesz: ,,nie nadajecie się", ,, kończcię to".
PS Nie wiem po co mam się przedstawiac gdyż robiłem to w wątku ,,powitania".
Dużo do mówienia nie ma ale i tak jak chcesz mogę to dla Ciebie wyszczególnić :)

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 19:22 

Trochę nie da się zrozumieć czegoś takiego, jak wyzywanie się od nowicjuszy, noobów, nadmiaru testosterony czy młodych dzieci co niewiedzą co to cięciwa w łuku jest praktycznie niczym, a pisanie że obecni modaratorzy i admini nic nie robią jest okrutnym przezywaniem się. Myślałem że ludzie starsi powinni być poważniejsi i powinni logicznie myśleć, jak to na taki wiek przystoi.
Ja tu nie chcę zmieniać mebli, tylko je lekko przestawić. No i taką zbędną szafeczkę co zagradza przejście wywalić.
Sebastianie niedawno pisałeś że forum umrze w godności, może i tak, ale godność pomieszana z okrutnym bałaganem nieuporządkowanych wątków i hejtowaniem nowych urzytkowników.
Może i kolega jest nowy, ale zależy mu bardzo tak jak i mnie, a wy tak traktujecie ambitnych urzytkowników. Ja z kolegi już na forum jestem 1,5 roku i chyba nie jestem aż takim świerzakiem?
No Mariuszu, jak widać gówno wiesz, a piszesz co ci się poboba. Ziemi jeszcze nie mam, ale nazwisko szlachcekie i to od bezpośredniej lini. A co do włosków to pokaż swoje, skoro mówisz że ja ich nie mam. Nie wiem czy starszemu i podobno mądrzejszemu wypada wychwalać ile ma się lat.
Polecam każdemu pomyśleć trzeźwo nad sprawą, nie kierować się nagłymi emocjami i niechęcią wobec niektórych osób. Pozdrawiam.

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 21:04 

Ja myślę że niestety przyszedł kryzys wszelkiego rodzaju for internetowych nie tylko łuczniczych na rzecz ciemnej Mocy Facebooka. To na dobrą sprawę jest forum tylko ładnie i sprawnie opakowane. Chcesz wyszukać jak zrobić jakiś łuk wrzucasz w gogle. obawiam się ze pare lat i fora zamienią się w bazy danych do wyszukiwania a będą na nich ci którzy mają nieodparte i słuszne wrażenie że FB ich śledzi a oni nie chcą :)

PostNapisane: Śr 14 gru, 2016 22:33 
SPONSOR

Hamski to dopiero być mogę jak gdzieś się spotkamy na jakimś turnieju i będziesz podobne rzeczy do mnie bredził, czego Ci i sobie nie życzę ...lordzie.
Obaj chłopcy macie przerost osobowości nad płatami czołowymi co uniemożliwia jakąkolwiek zdroworozsądkową dedukcję nie mówiąc o interpretacji prawidłowej przeczytanego tekstu. Wychodzą wasze chętki do przestawiania i usuwania użytkowników i ich postów. A to że ktoś się z wami i waszym oślim uporem nie zgadza to jest jakże modnie HEJT. No ubawiłem się dziesiętne. Dziecko może jestem uszczypliwy albo wredny ale jakbym Ci hejt zastosował to raczej ban bym miał w chwilę potem.
Zapewne jestem bezpośredni ale nie napiszę żadnemu z was że "gówno wie" czy ze jest "ordynarny" jak mi wmawiacie,(gówna od pieczarek...)- tak było. Szczęśliwie wszystko jest na piśmie i można sobie przeczytać. Jeśli obaj razem lub z osobna poczuliście się dotknięci tym co napisałem, to słusznie. Taki właśnie był mój zamiar.
Raz jeszcze, jak dla mnie nie nadajesz się na pełnienie jakiekolwiek funkcji na forum poza byciem użytkownikiem Michelord. Ale rangę może Ci nadać Admin, więc śmiało ... będę miał większą polewkę niż do tej pory. Gdyż jako żywo nie widzę nic pożytecznego w tym co tam proponujesz.

PostNapisane: Cz 15 gru, 2016 00:00 
Administrator

Niestety, trochę zgodzę się z Robinem. Cała aktywność przenosi się na inne miejsca (np. fb). Co prawda forum dalej ma tą zaletę, że jest bardziej skatalogowane i łatwiej wyszukać na nim informacje - posty są skatalogowane w działach, niektóre ważne przypięte itd. Na fb jest tylko sortowanie po dacie posta i w sumie tyle. Czy fora zmienią się w bazy danych do wyszukiwania? Po to są :) Oraz po to, aby dyskutować i rozwijać temat, wzbogacając bazę o nową wiedzę. Tego ostatniego trochę już brakuje, ale cóż, wszystko ma swoją naturalną długość życia.

Chciałem podjąć decyzję po świętach, ale widzę, że lepiej zrobić to teraz, aby okres świąteczny przebiegł w spokojniejszej atmosferze.

Niestety, ale muszę odmówić Waćpanowi Hubertowi oraz Michelordowi. Moim głównym argumentem jest brak zaufania reszty społeczności forum - moderator teoretycznie osobą "zaufania publicznego", a tutaj tego zabrakło. W związku z tym muszę odmówić, ale dziękuję za dobre chęci. Jeśli dalej macie jakieś pomysły ślijcie je bezpośrednio do mnie na PM lub stwórzcie nowy wątek np. "propozycje zmian na forum" (chyba taki wątek już nawet jest :))

Poza tym, Zjadacz Korzeni zgłosił się na ochotnika na moderatora i nie widzę żadnych przeciwwskazań. Jeśli jednak ktoś ma jakieś konstruktywne argumenty przeciw, lub społeczność chce zgłosić sprzeciw, to jest to dobry moment. :)

Prosiłbym zakończyć już spory - wszelkie kolejne posty odnoszące się do nich będą usuwane z ostrzeżeniem.

PostNapisane: Cz 15 gru, 2016 01:05 

Moim skromnym zdaniem jestem zadowolony z pracy administratorów oraz moderatorów po przeczytaniu tego wszystkiego zrobiło mi się troche żal do jakich konfliktów moga doprowadzić sprzeczne racje. Myśle że to nie w forum (jako stronie i jej funkcjonowaniu) jest nieprawidłowość.. a resztę wniosku można się domyślić

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]