logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest Pn 10 gru, 2018 01:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: ShoutBox
PostNapisane: N 25 maja, 2014 21:39 

Witam niestety muszę to napisać forum umiera i wiem dlaczego nie w dużej większości z powodu braku lub nie tyle braku co nie działającego shoutboxa nikomu nie chce się wertować forum tylko dlatego żeby zobaczyć co nowego tematy szybko umierają a nowi na forum odchodzą na inne fora gdzie uzyskają szybszą odpowiedź natomiast starzy forumowicze są na tyle zajęci że jeśli mają tracić czas na wertowanie forum żeby tylko zobaczyć co tam nowego odpuszczają sobie bo szkoda czasu w szczególności teraz latem dodam iż nie jest to tylko moja opinia dlatego proszę o wyższe władze forum o naprawienie tego wręcz nalegam delikatnie mówiąc.

Tytuł: Re: ShoutBox
PostNapisane: N 25 maja, 2014 22:36 
A ja Cię proszę o to abyś oddychał w czasie wypowiedzi bo w połowie tekstu osłabniesz jeszcze z niedotlenienia.

A na innych forach myślisz, że jest lepiej?
Na forumluczniczym przestali się udzielać ci sami co i tutaj od dłuższej chwili się nie udzielają a których posty nadal lubię czytać. Udziela się kilku starych userów i trochę nowych ale to bardziej na podciąganie ego wygląda niż chęć niesienia pomocy.

Ostatnio edytowano N 25 maja, 2014 23:32 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N 25 maja, 2014 22:55 
Moderator

Używaj proszę interpunkcji i rób sobie przerwy w pisaniu wypowiedzi, bo zajedziesz i siebie i nas ;)

Głównym (i niestety jedynym...) programistą forum jest Cream i to od niego zależy, kiedy wróci SB. Możemy tylko poprosić i cierpliwie czekać. Każdy z nas coś robi poza forum, więc czasem ciężko o czas, by wszystko należycie ogarnąć.
Forum "umiera" bo tematyka związana z łucznictwem została niemal wyczerpana. Przez lata zgromadziliśmy tu niemały kawał wiedzy i poruszaliśmy niemal każdy temat. Pojawi się coś nowego to i aktywność wzrośnie.

Pagancraft na Facebooku :)

PostNapisane: Pn 26 maja, 2014 21:48 

qpanaci więc owszem jest lepiej i to o wiele a jak będę chciał sobie oddychać to na pewno nie czytając twoje posty cokolwiek by ktoś nie napisał to zawsze dasz taką odpowiedź że temat się ucina a jak ja napisze to zawsze. Chciałem wam tylko dać do zrozumienia co się dzieje ale widzę że świetnie sobie radzicie bo forum jest wprost oblegane :) Trzeba dusić creama a nie czekać na gwiazdkę aż znajdzie chwile by coś zrobić, nie mówię że nic nie robi ale już od dawna jest forum bez SB. Dodam tylko że nie jest to tylko moja opinia ale rozmawiałem ostatnio na turnieju z kilkoma osobami o Arcusie i oni właśnie sądzą to samo że jak mają tracić czas na szukanie nowych postów to wolą już ogóle nie czytać i na fb sobie posiedzieć.

PostNapisane: Pn 26 maja, 2014 22:07 
I że ShoutBox nagle wszystko zmieni i ułatwi komunikację?
Jakie tracenie czasu na szukanie nowych postów? Po prawej stronie pod banerem Arcusa jest stado różnych linków, klikasz na Nieprzeczytane posty i widzisz co jest nowego na forum. Żadnych nowości szukać po poszczególnych subforach ręcznie nie trzeba.
I nie mów, że nie działa bo działa http://dziki.2box.pl/temp/aaa/new_post_01.png
Masz taki sam wpływ na Creama jak i my, duś go razem z nami.
A najlepiej było by jakbyś się zajął sprawami technicznymi, zamiast mieć uwalone oba palce wskazujące od nadmiaru roboty czyli wskazywania kto co ma zrobić.

PostNapisane: Wt 27 maja, 2014 14:54 
Moderator

Trochę pokory. Taki jesteś kozak to napisz do Creama PW co o tym myślisz i tyle ;)

Pagancraft na Facebooku :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]