logo

Forum ARCUS - łucznictwo i rzemiosło tradycyjne

Skarbnica informacji o łucznictwie i tradycyjnym wyrobie łuków i strzał.
Teraz jest Pn 27 sty, 2020 09:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 28 lis, 2012 20:29 
Cream zrób ankietę, myślę, że Tobie Rod nie zarzuci krętactwa. Miejmy już to z głowy.
Myślę, że są trzy możliwe opcje podforum.

otwarte - widoczne
zamknięte - widoczne
zamknięte - niewidoczne

Moje zdanie wszyscy znają, zamknięte - niewidoczne.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 28 lis, 2012 23:13 
Jeśli nie wystarcza głosowanie 6:5 za widocznością, po poście Nidhogga, to róbcie ankietę. Po jego poście sobie pomyślałem, że po co mamy ciemiężyą naród łuczniczy i narażaą się na zajefajne "joki". Proszę jednak zauważyą, że głos oddany na ukryte forum jest strzałem w stopę - głosem przeciw sobie. Przecież każdy może zechcieą coś przeczytaą.
    Jeśli chodzi o KKŁT to uważam, że to podforum ma charakter bardziej lokalny niż tworzące się SA. Ja jakoś tam nie zaglądam, nic mnie tam nie denerwuję i nic się nie wtrącam oraz nie głosowałem nad ich formułą.
Tak sobie myślę, że może byą też inny zamysł tego ukrywania. Mianowicie zainteresowanie tematami może skłonią czytelników do rejestracji. Aby tak było to tak jak pisał Robin przynajmniej tematy muszą byą widoczne.
    Z tym brakiem moderacji to ciekawe, ale niebezpieczne. To publikowanie wyników to też brzmi ciekawie. Masz na myśli zwykły temat czy formułę tak zwanych artykułów? Otrzymałem już dawno uprawnienia redaktora, ale w zasadzie czekałem na zielone światło.
Ta ankieta to niech będzie o widoczności, a nie o zamkniętości. Podforum otwarte i widoczne niczego nie zmieni, nie rozwiąże problemów, nie da możliwości działania osobom zaangażowanym. Może gdybym był bardziej lubiany i moja profesja to nie trzeba by się uciekaą to takich metod. Ale jest jak jest, charakter nie buty, a trzeba iśą do przodu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 lis, 2012 00:25 
Administrator

Cytuj:
Z tym brakiem moderacji to ciekawe, ale niebezpieczne. To publikowanie wyników to też brzmi ciekawie. Masz na myśli zwykły temat czy formułę tak zwanych artykułów? Otrzymałem już dawno uprawnienia redaktora, ale w zasadzie czekałem na zielone światło.

Chodziło mi o to, że wszelkie dywagacje teoretyczne prowadzicie jako członkowie w waszym gronie na SA (niewidoczne). Natomiast gdy uzyskacie ciekawe rezultaty, publikujecie je również na SA, by każdy mógł przeczytaą i się do nich odnieśą. To moim zdaniem najlepsza - hybrydowa - formuła.

Dodałem ankietę do tego tematu. Zainteresowanych proszę o oddanie głosu.

Ostatnio edytowano Cz 29 lis, 2012 00:33 przez Cream, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 lis, 2012 08:58 
Administrator

Nie no racja - tą ankietę usunę i zrobię w innym temacie z twoją opcją, moje przeoczenie. Ten temat na razie zamykam, aby nie był przyczyną kłótni.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]